ברזים למטבח MGS MILANO

המטבח הפך בשנים האחרונות ללב הפועם של בתים רבים ובהתאם מוקדשת תשומת לב רבה לכל פרט ופרט בו. ברזים הם אולי לא הפריט הראשון שמושך את העין במרחב הקולינרי, אבל גם להם יש השפעה בלתי מבוטלת על המראה של המטבח ולכן כדאי להשקיע גם בהם. חברת תותחני מייצגת בישראל מותגים בינלאומיים מובילים ועל כן יכולה להציע מגוון רחב של ברזים מרהיבי עין לכל סוגי המטבחים – כדי שגם הפרט הזה אצלכם במטבח יהיה לא פחות ממושלם.

מראה ייחודי ומסוגנן

אם בעבר ברזים למטבח היו מוצר משמים, וברוב הדירות הברז בכיור המטבח היה סטנדרטי ודומה עד מאוד לאחרים שלא לומר זהה, כיום המצב שונה לחלוטין. בעידן שבו כבר ברור לחלוטין עד כמה אסתטיות תורמת לאיכות החיים, ושאחד המרכיבים החשובים ביותר בעיצוב מרשים הוא ייחודיות, גם הברזים הפכו למושקעים יותר – ובעיקר הם יכולים להעניק לכל מטבח אופי משלו.

התאמה מלאה לעיצוב המטבח

דגש חשוב נוסף בדרך לבחירת ברזים למטבח הוא הרמוניה מלאה עם שאר האלמנטים הקיימים – כיור, משטח עבודה, ארונות, תאורה ועוד. עם שלל דגמי ברזים של מותגים כמו BARAZZA או MGS MILANO ועוד רבים אחרים, יש לכם חופש בחירה נרחב במיוחד – כשבכל מקרה הבחירה היא בברז שמשדר יוקרה בלתי מתפשרת.

התוצאה: מעצבות פנים ואדריכליות יכולות לדמיין מטבחים שובי לב ולממש כל תוכנית, והמטבחים זוכים לתוספת של אסתטיות מרשימה.

לא פחות חשוב: עמידות

מגמה מובהקת נוספת בתחום עיצוב המטבח היא העדפת ברזי נירוסטה. פירוש המילה "נירוסטה" (בגרמנית) הוא פלדה שאינה מחלידה, וזהו גם היתרון הראשון של חומר גלם זה כשהוא משמש לייצור ברזים למטבח. היתרון המשמעותי השני הוא היעדר העופרת כך שנשמרות האיכות והבריאות של המים שעוברים בברז.

כמו כן בחירת ברזי נירוסטה למטבח מקנה לו מראה מודרני ומלוטש, כך שהתועלת שלהם כפולה – גם עמידות מקסימלית וגם חזות מרשימה.

שילוב מושלם של יופי ואיכות: הברזים של MGS MILANO

חיפוש ברזי נירוסטה למטבח מפגיש אתכם עם שלל דגמים וסגנונות עיצוב. מצד אחד תהיו מוקפים ביופי מעורר השראה, ומצד שני לפעמים השפע דווקא מקשה על הבחירה. אחת המסננות היעילות ביותר היא זהות היצרנית – כשבוחרים ברזים למטבח של חברה מובילה בתחום התמורה היא גם מוצר ייחודי ומסוגנן וגם ראש שקט באמת. אחד השמות המוכרים ביותר בתחום – וגם המוערכים ביותר, ובצדק – הוא MGS MILANO. זוהי חברה מלוגאנו שבשווייץ והיא מייצרת ברזי נירוסטה ועוד שלל מוצרים למטבחים ולאמבטיות מאז 1978. כפי שניתן להבין משמה, MGS MILANO היא חברה בעלת DNA איטלקי וליתר דיוק שילוב מושלם של איטליה ושווייץ. מצד אחד ההקפדה השווייצרית על בקרת איכות בסטנדרטים המחמירים ביותר שיש ומצד שני התשוקה האיטלקית לאסתטיות והמחויבות לתת דרור לדמיון. בהתאם הברזים של החברה מתאפיינים ברמת גימור גבוהה ואסתטיות מעודנת, מונעים הצטברות של חומרים רעילים וקורוזיה ואהובים מאוד גם על נשות ואנשי המקצוע בתחום העיצוב וגם על הקהל הרחב.

הכל אודות ברזים למטבח

למותגים נוספים